המועדון

מועדון טיסנאות תל-אביב הוקם בשנת 1989 ע"י "קלוב התעופה לישראל" במטרה לקדם את ספורט הטיסנאות בעיר. מאז ועד היום גדלו והתחנכו במועדון מאות נערים ונערות שנשבו בקסמו של עולם התעופה.

 

המועדון פועל במתווה של תנועת נוער כאשר הוא מטפח דור צעיר של ילדים, ומכשיר אותם להפוך לחובבי התעופה והטיסנאות הבאים, מתוך כוונה שהם יהוו את דור ההמשך של המועדון. מדריכי המועדון הם בוגרי צבא ובוגרי קורס מדריכי טיסנאות (קורס שנערך מדי שנה בפקולטה להנדסת אווירונאוטיקה וחלל בטכניון), אשר גדלו במועדון. מדריכי המועדון משלבים תכונות של מנהיגות, רגשיות וגישה מיוחדת לפעילים וכמובן מקצועיות.

במרוצת השנים, המועדון הצמיח טיסנאים בכירים אשר ייצגו אותו בצורה מכובדת בתחרויות הארציות השונות, אליפויות בין-לאומיות והמשיכו להוביל בכל מקום בו בחרו להגיע: טייסים בחיל האוויר ומערך כלי הטיס הבלתי מאויישים, לוחמים וקהילת המודיעין.

"דרך הטיסנאות גיליתי ששווה להשקיע בסבלנות כדי לזכות לראות את העבודה שלי הופכת מכמה לוחות עץ לטיסן איתו אני מנצח תחרויות.."

(יונתן  פעיל במועדון)

"היכולות שרכשתי במהלך השנים שלי במועדון מאפשרות לי להתמודד טוב יותר בלימודים ותחומים אחרים שבהם אני עוסק.."

(אור - פעיל במועדון)

"לראות את הטיסן שלי טס אחרי שהשקעתי בו כל כך הרבה מאמץ בכל פרט וחלק שלו זאת הרגשה מדהימה.." 

(יניב - פעיל במועדון)

הפעילות שלנו

 

מפגשי בניה והדרכה במועדון

מתקיימים בשעות אחר הצהריים לאורך השבוע. כל קבוצה מקבלת הדרכה צמודה ממדריך בוגר+עוזר מדריך על מנת לשמור על יחס חניכה גבוה וממשק אישי עם כל חניך

מפגשי הטסה

אימוני הטסה בהם לומדים להטיס את הטיסנים מתקיימים בסופי שבוע בפארק הירקון ובשטח ההטסה "פלמחים"

תחרויות

אליפות מועדון טיסנאות תל אביב ותחרויות ארציות בהם זוכים הילדים להתחרות עם טיסניהם מול ילדים ממועדונים מרחבי הארץ התקיימות לאורך השנה

קייטנות

 

מתקיימות בחופש פסח והחופש הגדול

הפעילות מיועדת לכיתות ג' ומעלה